Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


Liberaldemai A.Paulauską vadina „nusifantazavusiu ir apsimelavusiu“  
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 05 23 
Seimo Liberalų demokratų frakcijos nariai antradienį susitikę su Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriumi Alvydu Pociumi bandė iš jo išgauti informaciją, ar liberaldemokratų lyderis Rolandas Paksas, „darbiečių“ vadovas Viktoras Uspaskichas ir kitos politinės partijos ar jų vadovai susiję su Rusijos specialiosiomis tarnybomis.
Tokio patvirtinimo iš VSD vadovo nesulaukęs Seimo liberaldemokratų frakcijos seniūnas Valentinas Mazuronis teigė, kad neva apie tai anksčiau kalbėjęs atstatydintas Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas „nusifantazavo ir apsimelavo“.
„Aš manau, kad tas jo apsimelavimas ir nusifantazavimas yra nepatyrusio Seimo nario žingsnis ir manome, kad jis taisysis. Jis pasakė, kad savo fantazijas grindžia medžiaga iš specialiųjų tarnybų, ką paneigė VSD vadovas A.Pocius. Galbūt A.Paulauskas turi asmenines specialiąsias tarnybas“, - svarstė A.Muzuronis.
Savo ruožtu A.Pocius teigė, kad VSD nekomentuoja kitų asmenų, ypač politikų, pasisakymų. „Tai būtų nesuprantama vykdant VSD funkcijas ir apskritai tokių klausimų neturėtų komentuoti kitos specialiosios tarnybos. Jei VSD priima kokiu nors sprendimus, jie įgauna tam tikrą teisinę išraišką“, - sakė A.Pocius.
Jis teigė, kad VSD, kaip tarnybai, sunku pasakyti, ką kalbėdami galvoje turi politikai, o liberaldemokratai būtent to jo ir klausė.
Tačiau vėliau saugumo vadovas išsakė, kad „tokių teiginių autoriai turėtų labai aiškiai ir atsakingai atsakyti už savo išsakytas mintis“.
DELFI primena, kad socialliberalų partijos pirmininkas A.Paulauskas balandį per surengtą spaudos konferenciją sakė, jog kai kurie Lietuvos politikai yra veikiami užsienio specialiųjų tarnybų.
„Šiuos savo teiginius A.Paulauskas grindė, neva, mūsų šalies specialiųjų tarnybų turima informacija, kurią jis gaudavo, būdamas Seimo pirmininku“, - teigiama Liberalų demokratų išplatintame pranešime spaudai.
V.Mazuronis pabrėžė, kad, jei VSD jau seniai disponuoja A.Paulausko žodžių teisingumą įrodančia medžiaga, tuomet kyla klausimas, kodėl VSD neužkirto kelio užsienio žvalgybininkams laisvai dirbti Lietuvoje, daryti įtaką mūsų šalies politikams ir, kodėl A.Pocius asmeniškai neatsako už tokios situacijos buvimą.
„Mus tenkino A.Pociaus atsakymai ir dabar žinome, kad VSD nedisponuoja informacija, kuria disponavo A.Paulauskas“, - sakė V.Mazuronis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas