Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vilniaus valdininkų interesai


V.Navickui nepavyko atleisti jo paties partijai priklausančio kontrolieriaus 
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2010 09 08 
Vilniaus merui, konservatoriui Viliui Navickui trečiadienį nepavyko pasiekti, kad į darbotvarkę būtų įtrauktas savivaldybės kontrolieriaus Šarūno Skučo atleidimo iš pareigų klausimas.
Kaip rašoma tarybos dokumentuose, Š. Skučą, kuris kaip ir meras priklauso tai pačiai partijai, norima atleisti dėl to, kad jis reiškė „savo mintis ir nuomonę, priešingas nei oficiali Vilniaus miesto savivaldybės tarybos bei mero pozicija“, jis kaltinamas neveiklumu bei sąmoningu klaidingos informacijos skleidimu, esą už Balsių pagrindinės mokyklos statybas vilniečiai permokės 82 mln. Lt.
Trečiadienį vykusiame posėdyje meras aiškino norįs argumentuoti, kodėl siūloma atleisti Š. Skučą, kad tai „nebūtų politinis klausimas“, bet tarybos nariai išgirsti V. Navicko aiškinimų nepanoro.
Speciali komisija, kuri tyrė tarnybinius Š. Skučo nusižengimus, savo išvadoje rašo, jog savivaldybės kontrolierius „galimai sąmoningai ir tendencingai interpretavo tam tikrus faktus dėl Balsių mokyklos statybos sutarties, jo skaičiavimai atlikit paviršutiniškai, yra spekuliatyvūs“. Čia pat daroma ir prielaida, jog galėjo būti paviešinta informacija, kuri gali būti laikoma tam tikros rūšies įstatymuose reglamentuota paslapties forma.
DELFI primena, kad Š. Skučas žiniasklaidai yra sakęs, jog už pradėtą statyti Balsių mokyklą vilniečiai per 25 metus permokės 82 mln. Lt, arba ši suma sudarys konkurso laimėtojų – UAB „Merko statybos“ ir E.L.L. Kinnisvara AS konsorciumo – viršpelnį.
Prie kontrolieriaus nusižengimų priskiriama ir tai, kad jis tinklalapyje vilniuskontrole.lt reiškė priešingą nuomonę nei jos laikosi savivaldybės taryba ar meras.
Š. Skučui inkriminuojama ir tai, kad jis esą turėjo pateikti tarybai išvadas, suteikiančias pagrindą tvirtinti viešųjų pirkimų sąlygas dėl Balsių mokyklos statybos, ūkio priežiūros ir administravimo sutarties projekto, bet to nedarė.
Išvadoje, be kita ko, teigiama, jog Š. Skučas nevykdė viešojo pirkimo procedūros tinklapio vilniuskontrole.lt sukūrimo ir peržiūros paslaugoms įsigyti, o kaip įstaigos vadovas neužtikrino, kad tinklapyje informacija būtų pateikiama tinkamai. Dokumente taip pat teigiama, kad kontrolierius turėjo pareigą užtikrinti efektyvią tarnybos veiklą, bet savo pareigos nevykdė. Tokia išvada daroma iš to, kad įstaigoje nebuvo patvirtintų darbo tvarkos taisyklių.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas