Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vilniaus valdininkų interesai


Iš partijos išmestas Š.Skučas Vilniaus merą įduos STT 
Portalas "Delfi"", 2010 09 28 
Vilniaus savivaldybės kontrolierius Šarūnas Skučas dar nebaigė aiškintis santykių su meru Viliumi Navicku. Kontrolierius merą įtaria dalyvavus pinigų grobstyme.
Anot savivaldybės kontrolieriaus, pagrindą įduoti merą Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) suteikia šiuo metu atliekami Vilniaus savivaldybės administracijos bei savivaldybės bendrovės "Vilniaus vystymo kompanija" vykdytų viešųjų pirkimų auditą. Esą pakankamai akivaizdu, jog V.Navickas mažiausiai vieną kartą darė spaudimą, kad savivaldybės pinigai nukeliautų į konkrečias rankas.
"Medžiaga bus, manau, reikšminga. Yra tam tikrų sričių, kuriose jau dabar matau šiurkščių nusižengimų", – apie vykdomą auditą kalbėjo Š.Skučas. Esą matyti, kad miesto pinigai į tam tikrų žmonių rankas pateko neteisėtai, ir gali būti, kad audito medžiaga bus perduota ne tik STT, bet ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai.
Š.Skučas atsisakė nurodyti, kokie viešieji pirkimai sukėlė įtarimų dėl mero veiklos. Pasak jo, tai bus galima įvardyti tuomet, kai auditas bus baigtas ir patvirtintas.
Savivaldybės kontrolieriaus žodžiais, STT mero veiksmais turėjo susidomėti ir anksčiau – tuomet, kai buvo paviešintas V.Navicko ir Š.Skučo pokalbis, kuriame miesto "galva" koneveikia pavaldinį. Esą mero pamokymai elgtis taip, kaip naudinga konservatorių partijai, – pakankamas pagrindas pradėti tyrimą dėl V.Navicko veiklos.
"Manau, kad tos institucijos turėtų padaryti savo darbą", – sakė Š.Skučas.
Be to, meras esą reikalavo, kad Vilniaus šilumos tinklų nuomos auditas būtų derinamas su šilumos tinklų vadovybe. Š.Skučo teigimu, toks spaudimas buvo neteisėtas. "Šilumos tinklų nuomos sutartį reikia peržiūrėti. Neabejotinai", – pridūrė savivaldybės kontrolierius.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas