Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vilniaus valdininkų interesai


Renkantis tartis dėl naujo Vilniaus mero, V.Navickas išėjo atostogų 
Portalas "Delfi"", 2010 10 08 
Penktadienį Vilniaus miesto savivaldybės tarybos valdantiesiems renkantis tartis dėl naujojo miesto vadovo, dabartinis - Vilius Navickas išėjo atostogų.
"Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad merui Viliui Navickui išvykus vienos dienos atostogų, šiandien, spalio 8 d., mero pareigas eina mero pavaduotojas Stanislovas Šriūbėnas", - toks sostinės savivaldybės pranešimas spaudai išplatintas penktadienio rytą.
Susikompromitavęs V. Navickas sakė trauksiąsis iš mero pareigų vos tik bus susitarta dėl naujojo miesto vadovo. Kaip tik penktadienį koalicijos savivaldybėje partneriai renkasi aptarti naujos mero kandidatūros.
Dabartinės koalicijos sudėtyje šis postas priklauso Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD). Šios partijos frakcijos Seime lyderis Jurgis Razma aiškiausiu kandidatu į mero postą yra įvardinęs frakcijos savivaldybėje seniūną Raimundą Alekną, tačiau jis leido suprasti, kad jo kandidatūros primygtinai piršti neketinama.
"Jeigu kiti koalicijos partneriai nenorėtų dabartinio sąrašo lyderio, kad jis įgytų geresnes pozicijas prieš savivaldybių rinkimus, tai, manau, mūsų frakcija yra pasiryžusi konsultuotis ir ieškoti sprendimų, kad išspręstų situaciją", - sakė TS-LKD narys.
Šiuo metu Vilniaus miesto tarybos valdančiąją koaliciją sudaro Liberalų ir centro sąjungos, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos socialdemokratų partijos ir Nepriklausoma frakcijos.
ELTA primena, kad dabartinis miesto meras Vilius Navickas priverstas trauktis po to, kai buvo išviešintas jo ir Vilniaus savivaldybės kontrolieriaus Šarūno Skučo slaptas pokalbis. TS-LKD prezidiumas rekomendavo V. Navickui trauktis iš einamų pareigų. V. Navickas sako tai padarysiąs, jei bus rastas naujas meras.
TS-LKD Priežiūros komitetas yra sustabdęs ir sostinės mero V. Navicko narystę partijoje, o slaptą pokalbio įrašą su meru padariusį Vilniaus savivaldybės kontrolierių Š. Skučą pašalino iš TS-LKD gretų. TS-LKD taryba pasiūlė tokius sprendimus peržiūrėti.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas