Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vilniaus valdininkų interesai


V.Navickas: o gal naujo mero neišrinks? 
Portalas "Delfi"", 2010 10 14 
Vilius Navickas užsimena apie galimybes likti Vilniaus mero kėdėje. Esą jis pastaruoju metu sulaukia daugybės gerų žodžių, o ir koalicija stabilumu nepasižymi.
"Yra procedūra, reikia balsuoti. O gal nepatvirtins naujo mero? Nenoriu burti iš kavos tirščių. Koalicija turi susidėlioti savo taškus. Kol kas tai nepadaryta", – taip, kalbėdamas su "Vilniaus diena", V.Navickas įvertino mėginimus ant senų pamatų statyti naują Vilniaus valdančiąją koaliciją, kurios priešakyje turėtų stoti Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos miesto taryboje seniūnas Raimundas Alekna.
Meras tikino neketinantis kliudyti galimam savo įpėdiniui, tačiau R.Aleknai esą gali pritrūkti balsų.
V.Navickas "Vilniaus dienai" taip pat tvirtino už pastaruoju metu nuveiktus darbus sulaukiantis "daug gerų žodžių".
Tiesa, jis neatskleidė, ar šie geri žodžiai gali jį išlaikyti mero kėdėje.
DELFI primena, kad trečiadienį koalicijos partneriai Vilniaus miesto savivaldybėje trečiadienį išsakė paramą konservatoriaus Raimundo Aleknos kandidatūrai į sostinės merus.
Dalyvauti valdančiojoje koalicijoje trečiadienį sutarė Tėvynės sąjungos, Socialdemokratų partijos, Liberalų ir centro sąjungos bei Liberalų sąjūdžio frakcijos. Jos neturi daugumos, todėl tikisi gauti ir kitų tarybos narių paramą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas