Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


Lietuvos gyventojai mano, kad teisėtvarkininkai vykdo politikų užsakymus, rodo apklausa  
Portalas "Delfi", 2006 06 01 
Daugiau nei trečdalis (36,9 proc.) Lietuvos didmiesčių gyventojų mano, jog teisėtvarkininkai vykdo politikų užsakymus. Kita vertus, ne ką mažiau (34,3 proc.) gyventojų neturi pakankamai informacijos, kad ryžtųsi atsakyti į šį klausimą - tai rodo savaitraščio "Veidas" užsakymu skambučio centro "Fonitel" šių metų gegužės 26 dieną atlikta apklausa. Tyrimo metu apklausta 500 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio gyventojų.
Labiausiai politizuotais tyrimais tiki klaipėdiečiai (45 proc), šiauliečiai (43 proc), asmenys, turintys aukštąjį išsilavinimą (40 proc.) ir dirbantys privačiame versle (39,4 proc). Labiausiai teisėtvarkos nešališkumu linkę pasitikėti panevėžiečiai (20 proc.) ir pensininkai (21,4 proc).
Kone pusė (45,1 proc.) apklaustųjų mano, jog politikai, politizuodami tyrimus ir patys imdami ieškoti kaltų, lemia, kad dauguma pastarojo meto teisėtvarkos tirtų skandalų baigėsi niekuo.
Negana to, kas ketvirtas apklaustasis (26,54 proc.) mano, kad dauguma tų skandalų apskritai buvo sukelti dirbtinai. Ypač daug taip manančiųjų Vilniuje (30 proc), Panevėžyje (32,5 proc.) ir Kaune (29,3 proc).
Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas išlieka geriausiai vertinamu teisėtvarkos institucijos vadovu. Taip mano - 17,1 proc. respondentų. Po jo seka Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas Povilas Malakauskas - 10,4 proc., paskui Valstybės saugumo departamento direktorius Arvydas Pocius - 8,2 proc. Net 31,5 proc. apklaustųjų nuomonės šiuo klausimu neturėjo, o 28,2 proc. teigė, kad nei vienas iš šių pareigūnų neina gerai savo pareigų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas