Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


„Diena Media“ grupės pirkimu galbūt domėjosi buvęs KGB darbuotojas A.Lebedevas, rašo V.Adamkus savo knygoje  
Portalas "Delfi"", 2011 11 05 
Lietuvos Valstybės saugumo departamento žiniomis, buvęs KGB darbuotojas Aleksandras Lebedevas prieš kelerius metus domėjosi galimybe įsigyti laikraščius "Vilniaus diena", "Kauno diena" ir "Klaipėda" valdančią bendrovę, rašo prezidentas Valdas Adamkus savo naujoje knygoje.
Prisiminimų knygoje "Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai" V.Adamkus rašo, kad apie galimus rusų milijardieriaus interesus tuometinis saugumo vadovas Povilas Malakauskas jį informavo 2009 metų vasario 2 dienos susitikime.
"Šiandien VSD vadovas Povilas Malakauskas informavo, kad Aleksandras Lebedevas, buvęs etatinis KGB darbuotojas, o dabar oligarchas, neseniai įsigijęs britų dienraštį "Evening Standart", galbūt per tarpininkus perka bendrovę "Diena Media", kuriai priklauso Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos dienraščiai. Lietuvoje lankėsi jo atstovas", - rašoma knygoje.
"Įtariama, kad į Lietuvos žiniasklaidą ima skverbtis rusų kapitalas, o gal, juo prisidengusi, ir Rusijos žvalgyba", - rašė V.Adamkus.
Prezidentas tai apibūdino kaip nerimą keliančią žinią, tačiau, anot knygos, vertino labai atsargiai.
"Labai atsargiai vertinu šią žinią, bet jei pasitvirtintų, tai reikštų, kad rusų įtaka smarkiai išauga", - rašė V.Adamkus.
Aprašomu metu bendrovę "Diena Media" valdė "Hermis Capital".
2009 metų rugpjūtį "Verslo žinios" buvo pranešusios apie derybas dėl "Diena Media" pardavimo banko "Snoras" antrinei įmonei "Snoro Media investicijos", tačiau bankas "Snoras" tai paneigė.
2010 metų gegužę daugiau nei 50 proc. žiniasklaidos bendrovės "Diena Media News" akcijų įsigijo finansų patarėjo įmonė "Baltijos įmonių finansai", o pirkinį finansavo Ūkio bankas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas