Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


„Lietuvos ryto" grupės bendrovės nesitiki atgauti 2,23 milijono Lt  
Portalas "Delfi"", 2011 11 26 
Kas dabar laukia "Lietuvos ryto"? Toks klausimas kilo po triukšmingo "Snoro" bankroto, nes dienraščio vardas buvo neretai linksniuojamas su banku - jis buvo investavęs į "Lietuvos ryto" bendrovę.
„Snoro" banko einamosiose sąskaitose visos „Lietuvos ryto" grupės bendrovės laikė 2,23 milijono litų, - vakar teigė "Lietuvos ryto" grupės vadovas, dienraščio vyriausiasis redaktorius Gedvydas Vainauskas. - Didžiosios dalies šių pinigų, matyt, jau neatgausime.“ Taip pat jis interviu dienraščiui „Lietuvos rytas“ teigė, kad paskolas grupės bendrovės yra paėmusios iš kitų bankų.
„Pagrindinį akcijų paketą, lemiantį bendrovės valdymą, toliau turi „Lietuvos ryto” redaktoriai, žurnalistai ir kiti darbuotojai, - tvirtina G.Vainauskas.
Savo ruožtu šiuo metu „Snoras Media” valdomi 34 proc. „Lietuvos ryto” akcijų bus parduodami. „Po to, kai teismas paskirs bankroto administratorių, akcijos atsidurs jo žinioje. Šios mūsų bendrovės akcijos bus parduodamos. Taigi ateityje „Lietuvos rytas” gali turėti naujų akcininkų. Tiesa, pagal įstatymus tuos 34 procentus akcijų pirmiausia turės teisę įsigyti mūsų bendrovės akcininkai“, - sakė jis.
DELFI primena, kad banko „Latvijas Krajbanka“ problemos paveikė Latvijos laikraštį „Telegraf“, kuris užblokavus leidinio atsiskaitomąsias sąskaitas išeis nebe penkis, o du kartus per savaitę.
„Telegraf“ pirmoje skiltyje išplatintame pranešime rašoma, kad laikinai laikraštis išeis tik antradieniais ir ketvirtadieniais. Leidinio redakcija tikisi skaitytojų ir prenumeruojančiųjų supratimo, taip pat žada padaryti viską, kas įmanoma, kad kuo greičiau grįžtų prie įprasto tiražo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas