Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


Siūlo riboti bankų įtaką žiniasklaidai  
Portalas "Delfi"", 2011 11 30 
Liberalų sąjūdžio frakcijos narys, Seimo vicepirmininkas Erikas Tamašauskas trečiadienį parlamente įregistravo Visuomenės informavimo įstatymo pataisų projektą, kuriuo siūloma užkirsti galimybę ne tik bankams, bet ir jų įsteigtoms ar valdomoms įmonėms bei bankų vadovams tapti viešosios informacijos rengėjais ir dalyviais.
Šiuo metu galiojančiame Visuomenės informavimo įstatymo įtvirtinta, kad valstybės ir savivaldybių institucijos bei įstaigos, bankai, politinės partijos negali būti viešosios informacijos rengėjais ir dalyviais.
E. Tamašauskas siūlo papildyti įstatymą nuostata, kad šis draudimas galiotų ir bankų akcininkams, valdybos ar stebėtojų tarybos nariams bei administracijos vadovams, įskaitant bankų įsteigtas ar valdomas įmones.
„Akivaizdu, kad reikia imtis ryžtingesnių priemonių, kurios užtikrintų didesnį skaidrumą žiniasklaidos sistemoje – tą akivaizdžiai parodė ir banko „Snoro“ pavyzdys. Anksčiau nuskambėję kai kurie siūlymai papildyti Visuomenės informavimo įstatymą, apribojant bankų įtaką žiniasklaidai, buvo nepakankami. Tikiu, kad mano siūlomos pataisos gerokai sumažins landų, kuriomis iki šiol gali sėkmingai pasinaudoti bankų vadovai bei akcininkai“, – teigė Liberalų sąjūdžio frakcijos narys E. Tamašauskas.
Siūlomos įstatymo pataisos įsigaliotų iš karto po to, kai joms pritartų Seimas. Tiems bankų akcininkams, valdybos ar stebėtojų tarybos nariams, administracijos vadovams ir bankų įsteigtoms ar valdomoms įmonėms, kurios šiuo metu jau yra viešosios informacijos rengėjos ir (ar) dalyvės, naujos įstatymo nuostatos įsigaliotų po 2 metų nuo jų priėmimo dienos.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas