Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


Lenkijos vicepremjeras neturi brandos atestato  
Portalas "Delfi", 2006 06 07 
Lenkijos vicepremjeras, žemės ūkio ministras Andrzejus Lepperis neturi brandos atestato, trečiadienį rašo dienraštis "Fakt", kuris nurodo, kad nors skandalais pagarsėjęs "Savigynos" lyderis baigė Žemės ūkio technikumą, jam nebuvo leista laikyti vidurinės mokyklos baigimo egzaminų.
"Fakt" domėjosi A.Lepperio mokyklos laikais, tačiau "visi kalbintieji buvo tarsi vandens į burną paėmę". Net Bydgoščio miesto švietimo skyriuje niekas nenorėjo rodyti politiko mokyklos laikų dokumentų.
Galiausiai pavyko išsiaiškinti, jog A.Lepperiui nebuvo leista laikyti brandos egzaminų todėl, kad jis primušė Sypniovo miestelio Žemės ūkio kooperatyvo pirmininką. Taip jis pasielgė todėl, kad pirmininkas nutvėrė A.Lepperį geriant alų ir padarė jam pastabą.
Pasak dienraščio, dabar A.Lepperis populistinėje "Savigynoje" yra vienintelis vidurinio mokslo nebaigęs žmogus. Šios kairuoliškos organizacijos narė, Seimo deputatė Renata Berger, kuri taip pat buvo nebaigusi vidurinės mokyklos, pernai visus egzaminus išlaikė.
Lenkijoje nėra naujiena, kas vadovaujamą darbą dirba žmonės be aukštojo išsilavinimo.
Net du buvę Lenkijos prezidentai - Lechas Walesa ir Aleksandras Kwasniewskis taip pat neturėjo aukštojo mokslo baigimo diplomo: pirmasis buvo baigęs tik technikumą, o antrasis Gdansko universitete, nors ir išklausė visus kursus, neapsigynė diplominio darbo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas