Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


„Forbes“ bus leidžiamas ir estiškai  
Portalas "Delfi"", 2011 12 08 
„Forbes“ trečiadienį paviešino planus pradėti leisti žurnalą jau 21-ąją kalba ir ketina pristatyti leidinį „Forbes Estonia“, skelbia businesswire.com. Skelbiama, jog žurnalas bus leidžiamas Estijoje bendradarbiaujant su leidykla „SK Publishing Group“.
Žurnalas bus leidžiamas Taline. Pirmasis estiško „Forbes“ numeris pasirodys jau 2012 metų kovo pradžioje. Manoma, jog „Forbes Estonia“ iš pradžių bus leidžiamas 20 tūkst. kopijų tiražu.
60 proc. viso žurnalo turinio sudarys Estijos verslo naujienos, ekspertų komentarai bei teminiai straipsniai. 40 proc. turinio lieka JAV leidžiamo „Forbes“ redaktorių parengtai medžiagai. Pranešama, kad „Forbes Estonia“ bus leidžiamas kas mėnesį.
"Forbes Television and Licensing" prezidentas Miguelis Forbesas teigia: „Labai džiaugiamės „Forbes“ skverbimusi į Baltijos šalių rinką, pradėjome nuo Latvijos. Esame įsitikinę, jog „SK Publishing Group “ padės mūsų žurnalui įsitvirtinti ir Estijoje“.
„Forbes Media“ leidžia tiek „Forbes“, tiek „Forbes Asia“, kurie kartu visame pasaulyje pasiekia daugiau nei 6 mln. skaitytojų auditoriją.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas