Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


Dėl publikacijų atleisti „Komersant“ vadovai  
Portalas "Delfi"", 2011 12 13 
Bendrovės „Komersant Holding“ generalinis direktorius Andrejus Galijevas ir žurnalo „Komersant Vlast“ vyriausias redaktorius Maksimas Kovalskis atleisti iš savo postų. Kaip antradienio, gruodžio 13 d., ryte paskelbė gazeta.ru, apie tai pranešė leidybos namų „Komersant“ savininkas Ališeras Usmanovas.
A. Usmanovas tvirtina, kad A. Galijevas ir M. Kovalskis atleisti gruodžio 12 dieną. „Komersant“ savininkas paaiškino, kad vadovai atleisti dėl kelių publikacijų, kurios, jo manymu, „panašios į smulkų chuliganizmą“. A. Usmanovas taip pat pranešė, kad gali kreiptis į teismą su ieškiniu prieš M. Kovalskį dėl šių straipsnių publikavimo. Apie kokius konkrečius straipsnius eina kalba, nepatikslinama.
Gazeta.ru taip pat praneša, kad atsistatydino ir leidyklos „Komersant“ generalinis direktorius Demjanas Kudriavcevas. Jo pareiškimas kol kas neapsvarstytas.
Lenta.ru šaltiniai, artimi leidyklai, patvirtino pranešimus apie A. Galijevo ir M. Kovalskio atleidimą. Informacijos apie D. Kudriavcevo pareiškimą minėti šaltiniai neturi.
Programos „Vesti“ tinklalapyje pranešama, kad A. Usmanovas priėmė sprendimą atleisti vadovaujančius asmenis išėjus paskutiniam „Komersant Vlast“ numeriui, kuris pasirodė pirmadienį, gruodžio 12 dieną.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas