Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


M.Prochorovas ketina pirkti „Kommersant“  
Portalas "Delfi"", 2011 12 13 
Milijardierius Michailas Prochorovas, kuris nusprendė 2012 m. kovą dalyvauti Rusijos prezidento rinkimuose, pasiūlė Ališerui Usmanovui parduoti „Kommersant“, praneša lenta.ru. Apie tai savo tinklaraštyje socialiniame tinklalapyje „Twitter“ parašė vienas iš garsiausių leidinio žurnalistų Olegas Kašinas.
M. Prochorovui priklausanti kompanija „Oneksim“ iš tiesų pradėjo derybas su verslininku A. Usmanovu dėl leidybos namų „Kommersant“. Kaip praneša TV kanalas „Dožd“, tai paskelbė „Oneksim“ generalinis direktorius Dmitrijus Razumovas.
Pasiūlymas pateiktas po to, kai savininkas A. Usmanovas įsikišo į leidybos namų redakcijos politiką ir atleido savaitraščio „Kommersant Vlast“ vyriausiąjį redaktorių Maksimą Kovalskį. Neoficialiais duomenimis, A. Usmanovui nepatiko publikuota sugadinto biuletenio su necenzūriniu žodžiu ir Rusijos premjero pavarde, nuotrauka.
Savaitraščio viršelio antraštė skelbė: "Kaip buvo falsifikuojami rinkimai". Tarp straipsnyje išspausdintų "Kommersant Vlast" korespondento nuotraukų vienoje buvo matomas sugadintu pripažintas balsalapis, ant kurio didelėmis raidėmis buvo užrašyta: "Putin, pošel na…uj!" - "Putinai, užsikrušk!"
M. Prochorovui priklauso nemažai leidinių Rusijoje – žurnalas „Snobas“, žurnalas „Ruskij pioner“, RBK grupė. Spalio pabaigoje informuota, kad jis pradėjo derybas dėl televizijos kanalo „Dožd“ pirkimo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas