Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


Laikraštis „15 min“ taps savaitraščiu, bus atleista dalis darbuotojų  
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 19 
Nuo sausio pabaigos nebebus leidžiamas nemokamas laikraštis „15min“ - pastaraisiais metais išeidavęs triskart per savaitę, „15min“ taps savaitraščiu. Tokį žingsnį bendrovė aiškina tuo, kad naujienos persikraustė į internetą ir dienraščiams sunku ekonomiškai.
2005 m. startavęs kaip dienraštis, nuo 2009 m. rudens „15min“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje leidžiamas pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį.
„Matome, kad dienraščiui, kaip formatui, sunku išgyventi ekonomiškai, daug kur pasaulyje savaitgaliniai leidiniai dar vis laikosi neblogai, o dienraštiniams sunku ekonomiškai“, - aiškino laikraštį valdančios „Schibsted Lietuva“ vadovas Tomas Balžekas.
Pasak T. Balžeko, triskart per savaitę išeinantį laikraštį pakeis nemokamas savaitraštis. Naujas leidinys bus platinamas penktadienį ir šeštadienį septyniuose didžiausiuose miestuose, jį numatoma leisti 100 000 vnt. tiražu.
„Su darbuotojais bus įvairiai – vieni bus atleidžiami, gali būti samdoma naujų. Restruktūrizuosime komandą“, - sakė T. Balžekas.
Permainos laukia ir kitų „Schibsted“ grupės leidinių – uždaromas žurnalas „Privatu“, o „Būrėja“ ir „Naujoji medicina“ arba bus parduoti, arba uždaryti.
„Siekiame verslą padaryti pelningesnį ir turėti produktus, turinčius potencialą ateičiai. Tai adapatavimasis prie situacijos. O kad krizės banga ateis, neabejojame, tam reikia ruoštis“, - į klausimą, ar tokių veiksmų imamasi artėjant naujai krizės bangai, atsakė T. Balžekas.
Pasak „Schibsted Lietuva“ vadovo, naujienos persikraustė į internetą ir bendrovė dienraščiais, kaip naujienas nešančia platforma, nebetiki.
Bendrovės finansinėje ataskaitoje teigiama, kad dienraštį leidžianti bendrovė „15 minučių“ 2010 m. patyrė 0,938 mln. Lt nuostolį. Pasak R. Balžeko, šįmet nuostolius pavyko sumažinti iki 0,35 mln. Lt.
Naujienų portalą valdanti bendrovė „15min“ 2010 m. patyrė 0,884 mln. Lt nuostolį.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas