Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


K.Petrauskis palieka holdingą „Balto media“  
Portalas "Delfi"", 2011 12 29 
Žiniasklaidos holdingo "Balto media" valdybos sprendimu ketvirtadienį iš pareigų atleistas jo generalinis direktorius Kęstutis Petrauskis, BNS patvirtino koncerno "Achemos grupė", kuriam priklauso holdingas, atstovė spaudai Virginija Dunauskienė.
Nė metų šiose pareigų neišdirbęs K. Petrauskis atleistas šalių susitarimu.
Pats holdingas, anot V. Dunauskienės, kol kas nėra naikinimas. Jos teigimu, visos holdingui priklausančios žiniasklaidos priemonės turi savo vadovus, kurie gerai atlieka savo pareigas, todėl nebėra poreikio turėti holdingo vadovą.
Istoriko išsilavinimą turintis žurnalistas K. Petrauskis yra vadovavęs Lietuvos radijui ir televizijai, "ŽIA valdos" valdomam žiniasklaidos holdingui "MNW Media Holdings".
2003 metų lapkritį įkurtas "Balto media" holdingas valdo dienraštį "Lietuvos žinios", televizijos kanalą BTV, "Radiocentro" stočių grupę, jungiančią "Radiocentrą", "Russkoje Radio Baltija", "ZIP FM" ir "Relax FM ", reklamos agentūrą "Tango reklama", Jonavos rajono laikraštį "Naujienos".

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas