Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


„Vilniaus dienos“ vyr. redaktorius E.Labanauskas palieka įmonę  
Portalas "Delfi"", 2011 12 30 
Keičiasi UAB „Diena Media News“ valdomo dienraščio „Vilniaus diena“ vyriausiasis redaktorius. Nuo šių metų pavasario dienraščiui vadovavęs Evaldas Labanauskas palieka įmonę, skelbia bendrovė.
„Keturi metai – tai gan daug ir manau, kad atėjo laikas permainoms bei naujiems iššūkiams“, - teigė E.Labanauskas.
Nuo sausio 1 dienos „Vilniaus dienos“ vyr. redaktoriumi taps Lukas Miknevičius, turintis gausios patirties žiniasklaidos srityje. Jis yra dirbęs „Sostinės“ redaktoriumi, naujienų agentūroje ELTA, interneto portale lrytas.lt.
DELFI gruodį skelbė, kad „Vilniaus dieną“ purto nesutarimai ir klausimai dėl ateities, kad į viešumą kyla dienraščio „Vilniaus diena“ vyriausiojo redaktoriaus nesutarimai su bendrovės direktore Jolanta Bastiene, darbuotojai baiminasi netekti darbo. Tuo metu J. Bastienė tvirtino, kad niekas bendrovėje nesikeičia.
Gruodžio pradžioje kolegoms išplatintame laiške E. Labanauskas pažėrė kaltinimų J. Bastienei. E. Labanauskas rašo įtariantis, kad J. Bastienė įsakė už finansus atsakingiems asmenims nepervesti jam priklausančio autorinio atlyginimo už spalio mėnesį ir „taip esą mane pamokyti“.
„Dėl tokio sprendimo aš patyriau ne tik moralinių, bet ir finansinių nuostolių. Tai taip pat prieštarauja mūsų bendrovės Darbo taisyklėms ir Lietuvos Respublikos įstatymams. Be to, tai kuria neteisėtų sankcijų taikymo prieš darbuotojus precedentą. Dabar kiekvienas, nepriklausomai nuo užimamų pareigų ir darbo pobūdžio, vienaip ar kitaip neįtikęs gen. direktorei, negali būti tikras, ar gaus savo uždirbtus pinigus“, - buvo rašoma E. Labanausko laiške.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas