Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vilniaus valdininkų interesai


Vilniaus savivaldybė nori perimti Katedros aikštės priežiūrą  
Portalas "Delfi"", 2012 01 06 
Sostinės savivaldybė sieks tapti Katedros aikštės šeimininke. Pagrindinės šalies aikštės priežiūrą miesto valdžia nori perimti iš Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos.
Tokią žinią penktadienį pranešė sostinės savivaldybė. Esą siekti teisės prižiūrėti Katedros aikštę nuspręsta po susitikimo su rezervato direkcijos vadovybe bei Kultūros ministerijos atstovais.
„Direkcijų atstovai informavo, kad aikštės priežiūra nebus nutraukta, o artimiausiu metu Vilniaus miesto savivaldybė sieks perimti Katedros aikštės ir dalį aplinkinės teritorijos priežiūros. Tokiu būdu bendradarbiaudami kartu su direkcijų atstovais galėsime užtikrinti viso rezervato tinkamą priežiūrą, dalį Katedros teritorijos patikėjus Savivaldybei, direkcijų atstovai galės tinkamiau prižiūrėti dalį Kalnų parko“, - savivaldybės pranešime cituojamas vicemeras Romas Adomavičius.
DELFI primena, jog miesto valdžios atstovai dėl padėties Katedros aikštėje į valstybės vadovus kreipėsi pernai, prieš pat Naujuosius metus. Skelbta, esą nuo gruodžio 31 d. žada nutraukti Katedros aikštės apšvietimą ir nebesirūpinti aikštės priežiūra, nors Vyriausybė nuo 1995 metų Vilniaus pilių direkcijai priskyrė tai daryti.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas