Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kauno valdininkų interesai


Kauno politikai vis nesutaria, kam užimti socialdemokrato K.Kriščiūno „užleistą“ vicemero kėdę  
Portalas alfa.lt", 2012 03 13 
Praėjusią savivaldybės tarybos kadenciją turėjęs keturis pavaduotojus, dabar Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas dirba talkinant dviem vicemerams.
Trečią mero pavaduotojo kėdę dėl įtarimų korupcinio pobūdžio nusikaltimais sausio viduryje prarado socialdemokratų atstovas Kauno taryboje Kęstutis Kriščiūnas.
Vicemero posto jis atsisakė pats ir sustabdė narystę Socialdemokratų partijoje. Tuoj po to, kai Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų buvo sulaikytas, po kelių dienų - mėnesiui suimtas.
Bet Kauno tarybos nario mandato K. Kriščiūnas iki šiol neatsisakė. Nepaisant to, kad vasario mėnesį teismas nušalino K. Kriščiūną nuo tarybos nario pareigų bei apribojo jo dalyvavimą savivaldoje.
Ketvirtadienį vyksiančio miesto tarybos posėdžio darbotvarkėje klausimo dėl naujo vicemero išrinkimo nėra, nors meras A. Kupčinskas yra sakęs, kad kovo gale jau tikisi turėti visus tris savo pavaduotojus.
"Labai reikia vicemero, juk dvigubu krūviu dirbti nėra lengva. Priminsiu, kad K. Kriščiūnas kuravo svarbias miesto ūkio sritis, dabar jomis rūpintis tenka merui. Žinau, visada reikia būti pasiruošus iššūkiams, bet geriau, kai darbai ir sritys padalintos. Tačiau yra kaip yra. Tikiuosi, kad nereikės vasaros laukti su dviem vicemerais, anksčiau išsirinksime ir trečiąjį", - naujienų agentūrai ELTA antradienį kalbėjo A. Kupčinskas.
Pasak jo, pagal Vietos savivaldos įstatymą, meras pats gali teikti tarybai svarstyti vicemero kandidatūrą. Beje, atsižvelgiant į valdančiosios koalicijos sudėtį, kai jos daugumą - 14 iš 41 tarybos nario - turi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovai, logiškai šios partijos frakcija turėtų deleguoti savąjį kandidatą į mero pavaduotojo postą.
Bet, pasak A. Kupčinsko, socialdemokratai tam prieštarauja. Jie nesutinka, kad vicemeru būtų išrinktas ne socialdemokratas.
"Kol kas koalicija dėl vicemero nesusitaria. Bandysime dar svarstyti galimus variantus. Reikia viltis, kad tai ilgai neužtruks. Kovo mėnesį po šio ketvirtadienio daugiau nenumatyta miesto tarybos posėdžių, užtat balandį jų bus du. Gal tuomet ir vicemerą išsirinksime", - vylėsi Kauno savivaldybės vadovas A. Kupčinskas.
Ketvirtadienį vyksiančio Kauno miesto tarybos posėdžio darbotvarkėje įrašyta ir savivaldybės administracijos direktoriaus metinė ataskaita, kurią pateiks vos keletą mėnesių šias pareigas einantis socialdemokratas Antanas Nesteckis. Jam teks "atsiskaityti" ir už pirmtakų, kurių pernai buvo net penki, darbus.
A. Kupčinskas nepatvirtino neoficialių kalbų, kad opozicija bei dalis valdančiajai koalicijai priklausančių politikų mėgins socialdemokratą A. Nesteckį išversti iš užimamo posto.
"Per šį tarybos posėdį personalijų pakeitimų bus tik komisijose - kiti politikai užims tas pareigas, kurias anksčiau komisijose užėmė K. Kriščiūnas. Perversmų, kuriems politikoje visada reikia būti pasirengusiems, šiuo metu tikrai Kaune nenusimato", - sakė konservatorius A. Kupčinskas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas