Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


Vokietijai prognozuojami milijardiniai nuostoliai dėl korupcijos  
Portalas alfa.lt", 2012 03 16 
Vokietijoje nuostoliai dėl korupcijos 2012 metais sieks apie 250 mlrd. eurų, paskaičiavo garsus austrų ekonomistas Friedrichas Schneideris. Jo tyrimų rezultatus skelbia Vokietijos leidinys "Welt". Analogišką tyrimą jis buvo atlikęs 2005 metais, tuomet Vokietijos ekonomikos nuostoliai dėl korupcijos buvo įvertinti 220 mlrd. eurų.
Ekonomisto nuomone, dažniausiai Vokietijoje korupcija pasireiškia tuo, kad per rengiamus konkursus užsakymą gauna ne ta kompanija, kuri siūlo geriausias ir naudingiausias sąlygas. Dėl to sumažėja investicijos į šiuos investicinius projektus, stringa ekonomikos augimas.
F. Schneideris pripažįsta, kad dažniausiai korupcijos tarp valstybės valdininkų ir stambių kompanijų darbuotojų plitimas susijęs su finansine krize šalyje. Tačiau Vokietijoje ekonomika neišgyvena krizės, todėl jo nuomone, korupcija auga dėl "dorovinių problemų".
Pasak eksperto, vokiečiai gali išspręsti šią problemą dviem būdais: įteisinti griežtesnes nuobaudas ir padidinti atlyginimus.
Savo tyrimuose F. Schneideris rėmėsi korupcijos indeksu, kurį sudaro organizacija "Transparency International". Mažiausiai korumpuotų šalių reitinge Vokietija užima 14-ąją vietą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas