Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kauno valdininkų interesai


Kauno vadovai į komandiruotę vyko su šeimomis  
Portalas "Delfi"", 2012 04 23 
Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko dviejų dienų komandiruotė į Balstogę labiau priminė poilsinę arba pažintinę ekskursiją nei rimtą vizitą į gretimą valstybę. Vykti į Lenkiją meras pakvietė ne tik savo žmoną Jurgitą, bet ir du tarybos narius bei jų sutuoktines, rašo „Lietuvos žinios“.
Be konservatoriaus A.Kupčinsko, į Balstogę, arba Bialystoką, susirengė ir mero sutuoktinė Jurgita, tarybos narys socialdemokratas Valys Venslova su žmona Irena ir tarybos narys konservatorius Vygantas Gudėnas su žmona Maryte. Autobusiuką vairavo Kauno merijos vairuotojas, o greta jo įsitaisė A.Kupčinsko patarėjas Tomas Grigalevičius.
Kviečiantieji sumokėjo už atvykstančiųjų viešbučius ir maistą, o Kauno merija pasirūpino transportu, degalais ir draudimais. Už šią išvyką politikams dar buvo išmokėti ir dienpinigiai.
Balstogėje Kauno politikai apžiūrėjo statomus 230 mln. zlotų kainuosiančius Kongresų rūmus, už 1 mlrd. zlotų suremontuotas gatves, taip pat išklausė kaimynų bėdas dėl automobilių prigrūsto miesto centro. Dar esą domėtasi Europos Sąjungai pateiktais, laimėtais ir įgyvendintais projektais.


Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas