Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


Sekso skandalas stumia į pensiją  
Jurgita Činkienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 06 13 
Pulkininko leitenanto karjera žlugo po „Lietuvos ryto“ tyrimo
Pasiprašė išeiti iš darbo
Įsipainiojęs į sekso skandalą vidaus tarnybos 2-ojo pulko prie Vidaus reikalų ministerijos vado pavaduotojas 43 metų Dainius Kazlauskas vakar į tarnybą atvyko nešinas pareiškimu atleisti iš pareigų. Jis panoro išeiti į pensiją. Daugybę kartų apdovanoto už gerą tarnybą pulkininko leitenanto prašymo atsistatydinti vadovybė kol kas nepatenkino – buvo nuspręsta palaukti tarnybinio patikrinimo rezultatų. Patikrinimas pradėtas po „Lietuvos ryto“ atlikto tyrimo, kai buvo atskleisti keli vyriškiai, susigundę intymiai pabendrauti už pinigus.
Į pulką – be jokių leidimų
Kaip šeštadienį rašė „Lietuvos rytas“, į žurnalistės skelbimą, kuriuo ji neva ieškojo materialinės paramos, atsiliepė ir pulkininkas leitenantas D.Kazlauskas. Pareigūnas į savo tarnybinį kabinetą, esantį griežtai saugomoje Vidaus tarnybos 2-ojo pulko teritorijoje, be jokių leidimų atsivedė moterį, neva siūlančią intymias paslaugas už pinigus. Kabinete D.Kazlauskas viešnią pavaišino trauktine „Dainava“. „Mums draudžiama kabinete laikyti alkoholinių gėrimų, bet aš turiu“, – pasigyrė pulko vado pavaduotojas. Po to pareigūnas siūlė moteriai pabendrauti artimiau, po pasimatymo pavėžėjo tarnybiniu automobiliu. Be to, pulkininkas leitenantas iš savo tarnybinio kompiuterio atsiuntė ir pornografinę nuotrauką.
Įžvelgė daugybę pažeidimų
Toks pareigūno elgesys pribloškė laikinąjį vidaus reikalų ministrą Gintarą Furmanavičių. „Tokiu savo elgesiu D.Kazlauskas padarė daugybę pažeidimų – naudojosi tarnybiniu telefonu bei kompiuteriu, į pulko teritoriją be leidimo įsivedė žurnalistę. Manau, gerai, kad tokie dalykai yra viešinami. Ko gero, tai pirmas toks skandalas, kilęs šiame pulke“, – „Lietuvos rytui“ sakė G.Furmanavičius.
Pareigūnas nesiteisino
Pirmadienio rytą su D.Kazlausku kalbėjosi Vidaus reikalų ministerijos sekretorius Stanislovas Liutkevičius. „Tai, ką mes kalbėjome, tegul lieka tarp mūsų. Pasakysiu tik tiek, kad jis bent jau pasielgė vyriškai – be jokių kalbų atnešė pareiškimą ir paprašė jį atleisti iš darbo. Pareigūnas man nesiteisino – ką tokioje situacijoje prisiteisinsi“, – „Lietuvos rytui“ kalbėjo S.Liutkevičius.
Tikrina ir inspektorius
Tarnybinį patikrinimą dėl kilusio skandalo atliekantis Vidaus reikalų ministerijos generalinis inspektorius Julius Jasaitis vakar „Lietuvos rytui“ tvirtino, kad šio skandalo padariniai greičiausiai ir taip aiškūs. „Tikrinsime jo kompiuterį, bus matyti, ką ten rasime. Tačiau, manau, pareigūnui teks palikti tarnybą“, – sakė J.Jasaitis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas