Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


1972 m. nuotraukoje A. Merkel žygiuoja su komunistinės Vokietijos karine uniforma  
Portalas "Delfi"", 2013 05 22 
Angela Merkel neigia artimus ryšius su Rytų Vokietijos, kurioje ji užaugo, komunistiniais vadais. Taigi ši 1972 metus menanti nuotrauka, kurioje būsima Vokietijos kanclerė dėvi karinę uniformą, jai nėra maloni, rašo dailymail.co.uk.
Nuotraukoje matyti tada septyniolikmetė Angela Kasner, prižiūrima Rytų Vokietijos pareigūno dalyvaujanti civilinės gynybos pratybose. Būsimos politikės veidą puošia šypsena. Per minėtas pratybas buvo mokoma suteikti pirmąją pagalbą bei rengiamasi branduoliniam puolimui.
Visi vaikai, norintys mokytis universitetuose, privalėjo dalyvauti tokiose pratybose. Spėjama, kad A. Merkel buvo jaunimo judėjimo „Freie Deutsche Jungend“ propagandos sekretorė.
Šią nuotrauką rado sena mokyklos draugė, 58 metų Sonja Felssberg, kuri perdavė ją vienam Vokietijos laikraščiui.
Nuotraukoje nesunku atpažinti A. Merkel šypseną. Su pilote ant galvos ji kartu su kitais moksleiviais iš Hermanno Materno vidurinės mokyklos Templine, kur mokėsi augdama už geležinės uždangos, žingsniuoja pratybose.
Karinio parengimo pamokų negalima buvo praleisti nei dėl ligos, nei dėl šeimos narių mirties. Tokiais atvejais jos buvo atidedamos, bet privalomos vėliau.
A. Merkel mokyklos draugė S. Felssberg surado šią nuotrauką ir perdavė ją nacionaliniam Vokietijos laikraščiui. Ji buvo išspausdinta A. Merkel bandant sumenkinti vienoje naujoje knygoje pateiktus įtarimus, kad ji buvo kur kas artimesnė tuometinės socialistinės valstybės komunizmo vadams nei anksčiau tai pripažino.
Taip pat knygoje rašoma, kad ji užėmė jaunimo judėjimo „Freie Deutsche Jungend“ propagandos sekretorės pareigas.
S. Felssberg pasakoja: „Per pratybas visiems tekdavo miegoti dviaukščiuose gultuose po dešimt žmonių patalpoje. Dienomis mokydavomės kaip tvarstyti žaizdas ir stabilizuoti pacientų būklę – tai nedaug skyrėsi nuo to, ko dabar mokytų Raudonasis kryžius pirmos pagalbos suteikimo pratybose“.
„Tačiau mums taip pat reikėdavo žygiuoti ir mokytis naudotis žemėlapiais bei kompasu, kad galėtume vykti į iškylas miškuose. Tai buvo labai seniai, bet aš tai puikiai prisimenu, kaip ir Angelą“, - toliau pasakoja S. Felssberg.
A. Merkel rudenį ketina siekti būti perrinkta trečiai kadencijai. Politikė viliasi, kad kalbos apie jos tariamai artimus ryšius su Rytų Vokietijos politiniu biuru jos galimybių nesumažins.
Vis dėlto pranešama, kad senas dienas menanti nuotrauka A, Merkel nuliūdino. Vienas jos padėjėjų atskleidė: „Ponios kanclerės tai nepralinksmino“.


Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas