Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


V. Šustauskas nori politinio prieglobsčio Baltarusijoje  
Portalas "Delfi"", 2013 08 07 
Prie Gedimino prospekte žygiavusių seksualinių mažumų neprileistas ir už žodį iš B raidės policijos sulaikytas skandalingasis politikas Vytautas Šustauskas nebenori gyventi tokioje Lietuvoje ir žvalgosi į paskutine Europos diktatūra vadinamą Baltarusiją.
LNK informacinė laida „Labas vakaras, Lietuva“ praneša, kad V. Šustauskas ruošiasi prašyti politinio prieglobsčio šioje Lietuvos kaimynėje, aiškinasi, kaip tai daryti.
„Ten yra mano pažįstamų, giminių. Man nebeįmanoma gyventi Lietuvoje - ką biški pajudu, tuoj pat ikiteisminis tyrimas, arba bijai ir ką gerti, bijai, kad nunuodys“, - televizijai persekiojimu skundėsi jis.
Paskutinis susidūrimas su policija per seksualinių mažumų eitynes jam ypatingai nepatiko. Policija jį sulaikė už pareigūno įžeidimą. Atsimindamas šį incidentą V. Šustauskas vėl lieja tulžį. „Pasirodė, kad mano kelnėse kažkas pūpsi. Prilėkė, čiumpa už klyno: „Ką turi kelnėse?“ Automatiškai ir pasakiau, kad „b..“ turiu. Ką daugiau vyras gali turėti. Bučiau pasakęs, kaip jį vadina - gentalijos ar kaip jie, tai jis vapšie būtų mane nurengęs, pagalvoję, kad granatą turiu. Juk jie - policininkai - surenkami 7 klases baigę, nemoka teisingai užduoti klausimo.“
Per Nepriklausomybės laikotarpį skandalistui, pasak jo paties, iškeltos 56 bylos, 15 tūkst. Lt teko sumokėti įvairioms baudoms, 30 parų praleisti areštinėje.
Jei gautų politinį prieglobstį Baltarusijoje, V. Šustauskas nori išlaikyti Lietuvos pilietybę.
V. Šustauskas ne pirmą kartą ima dairytis į kitas valstybes. Prieš daugiau nei metus jis norėjo prisiglausti visai kitokio tipo valstybėje - JAV.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas