Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


Interviu, bankui kainavęs 3,5 mlrd. litų  
Portalas "Delfi"", 2014 02 21 
Didžiausias Vokietijos bankas "Deutsche Bank" turės išmokėti apie 1 mlrd. eurų (3,45 mlrd. Lt) bendrovei "Kirch Group", kuri priklauso žiniasklaidos magnato Leo Kircho įpėdiniams. Apie tai praneša AFP, remdamasi finansų institucijos pranešimu spaudai.
Pagrindinė išmokos dalis siekia 775 mln. eurų, tačiau dėl nuo šios sumos priskaičiuojamų palūkanų ir "Kirch Group" teisinių išlaidų kompensacijos bankas sumokės gerokai didesnę sumą. Dėl šių naujų išlaidų "Deutsche Bank" patirs 350 mln. eurų nuostolių, todėl bankas bus priverstas pakoreguoti savo 2013 metų ketvirtojo ketvirčio finansinę ataskaitą.
Finansų institucijos pranešime pažymima, kad susitarimas tarp "Deutsche Bank" ir "Kirch Group" grindžiamas Miuncheno aukščiausiojo regioninio teismo 2011 metų kovo mėnesio sprendimu.
Institucijų bylinėjimasis trunka jau daugiau nei dešimtmetį. Teismo procesas prasidėjo 2002 metais, kai L. Kirchas padavė į teismą buvusį banko vadovą Rolfą Breuerį už tai, kad šis, duodamas interviu "Bloomberg TV" paskelbė konfidencialią informaciją apie apgailėtiną finansinę "Kirch Group" būklę.
Ši žinia prisidėjo prie bendrovės bankroto ir nors R. Breueris teigė informaciją paėmęs iš viešųjų šaltinių, tačiau Miuncheno teismas 2003 metais stojo L. Kircho pusėn. Ieškovas mirė 2011 metais, tačiau jo vaikai su banku teisėsi ir toliau.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas