Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


Pardavė dalį BNS akcijų  
Portalas "Delfi"", 2014 05 05 
Dalį Baltijos šalių naujienų agentūrų ir žiniasklaidos stebėsenos grupės BNS akcijų įsigijo Estijos verslininkas Margusas Linnamae.
M. Linnamae valdomos bendrovės „MM Grupp“ antrinė įmonė „UP Invest“ už neskelbiamą sumą įsigijo 55 proc. BNS grupę valdančios Estijos rizikos kapitalo bendrovės „Koha Capital“ priklausančios įmonei „Uudisvoog“, pranešė pati bendrovė.
„Kadangi anksčiau jau įžengiau į žiniasklaidos verslą kaip investuotojas, pasiūlymas prisijungti prie BNS savininkų rato atrodė labai logiškas“, - pranešime spaudai teigė bendrovės „MM Grupp“ valdybos narys M.Linnamae.
„Mes planavome įtraukti investuotoją, kuris galėtų garantuoti ilgalaikę ir stabilią BNS grupės plėtrą“ , - pranešime teigė „Uudisvoog“ valdybos narys Ilmaras Kompusas.
M. Linnamae valdomai bendrovei „UP Invest“ priklauso 50 proc. bendrovės „Media Holding“ akcijų. Pastaroji pernai rugsėjį už 30 mln. eurų perėmė visas „Eesti Meedia“, Lietuvoje valdančios naujienų portalą 15min.lt, akcijas. M. Linnamae taip pat valdo farmacijos įmonių grupę „Magnum Group“, kuriai priklauso Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Suomijoje veikiantis vaistinių tinklas „Apotheca“.
Be to, BNS grupės valdybai nuo 2012-ųjų liepos vadovavusį Markusą Nisulą keičia Svenas Nuutmannas, kuris iki šiol vadovavo saugos paslaugų bendrovei „USS Security“. Anksčiau S. Nuutmannas yra dirbęs žiniasklaidos bendrovėse „Delfi“, „Rembler Media“, „Rembler TV“ ir „Tele2 Russia“, buvo bendrovės „Sportland Eesti“ generalinis direktorius.
BNS grupės valdybą taip pat papildys du „UP Invest“ atstovai - Kristjanas Vilosius ir Paavo Truu (Pavo Tru).
„Uudisvoog“ šių metų kovą BNS grupę įsigijo iš Švedijos žiniasklaidos koncerno „Alma Media“, kuri grupę valdė nuo 1998 metų.
BNS įmonių grupė, kurią sudaro Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiančios naujienų agentūros BNS ir žiniasklaidos monitoringo bendrovė „Mediaskopas“, praėjusiais metais pasiekė 4,2 mln. eurų (14,5 mln. litų) apyvartą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas