Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


„Delfi“ savininkė „Ekspress Grupp“ prašo leidimo kontroliuoti „Adnet media“  
Portalas "Delfi"", 2014 05 26 
Populiariausią Lietuvos naujienų portalą delfi.lt valdanti Estijos žiniasklaidos grupė „Ekspress Grupp“, dar pernai lapkritį įsigijusi 49 proc. Lietuvos reklamos paslaugų internete bendrovės „Adnet media“ akcijų, prašo Konkurencijos tarybos leidimo sandoriui.
Be to, „Ekspress Grupp“ prašo kartu su „Adnet media“ direktoriumi Linu Šiautkuliu, kitais darbuotojais Egidijumi Sirvydžiu, Deividu Talijūnu ir J. Sivickiu leisti kontroliuoti įmonę „Adnet media“.
„Adnet Media“ taip pat veikia Estijoje ir Latvijoje.
Siekdama padidinti reklamos produktų portfelį internetinės žiniasklaidos rinkoje, „Ekspress Grupp“ pernai lapkričio 6-ąją pranešė pasirašiusi 49 proc. „Adnet media“ akcijų pirkimo-pardavimo sutartį. Susitarimas numatė, jog grupė 2017 metų pirmąjį ketvirtį galės įsigyti likusį 51 proc. Lietuvos įmonės akcijų paketą.
„Ekspress Grupp“ valdo „Delfi“ portalus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Ukrainoje.
Grupei priklausanti reorganizuojama viena didžiausių žurnalų leidėjų Lietuvoje bendrovė „Ekspress leidyba“, kurią netrukus perims „Delfi“, pernai patyrė 133,9 tūkst. litų audituotų grynųjų nuostolių (12,1 karto mažiau nei 2012 metais), jos pardavimo pajamos sumažėjo 4,1 proc. iki 8,725 mln. litų.
„Ekspress leidyba“ leidžia žurnalus „Panelė“, „Moteris“, „Cosmopolitan“, „Mano namai“, „Tavo vaikas“ ir „Geo“, taip pat jų priedus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas