Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


BNS savininkė perka žiniasklaidos stebėsenos įmonę „FreqMedia“  
Klaipėda, 2014 06 30 
Įmonė „Baltic Media Monitoring Group“ (BMMG), kurios dalį akcijų valdo naujienų agentūros BNS savininkė „UP Invest“, įsigijo Estijos žiniasklaidos stebėsenos įmonę „FreqMedia“.
BMMG valdybos pirmininkas Svenas Nuutmannas (Nutmanas) sako, kad sandoriu siekiama sustiprinti pozicijas Baltijos šalių žiniasklaidos stebėsenos rinkoje.
„Įgijome gerą techninę platformą ir patyrusią komandą, kuri padės mums sustiprinti pozicijas taip pat ir Latvijos bei Lietuvos rinkose“, - pareiškė jis BNS.
S.Nuutmannas pridūrė, kad įgyvendinus sandorį, klientams bus pasiūlyta daugiau paslaugų.
BMMG įsteigta, siekiant užsitikrinti pirmaujančias pozicijas Baltijos šalių žiniasklaidos stebėsenos paslaugų rinkoje. Į ją taip pat integruota Estijos žiniasklaidos stebėsenos įmonė „ETA Monitooring“, anksčiau įsigijusi Latvijos „Media Monitorings“ ir Lietuvos „Mediaskopą“.
„UP Invest“ valdo 82,4 proc. įmonės akcijų. Likusius 17,6 proc. valdo „FreqMedia“ savininkai Svenas Erikas Heinsoo‘as (Svenas Erikas Heinsas) ir Toomas Tootsas (Tomas Totsas), kurie tęs darbą BMMG valdyboje.
„UP Invest“ yra verslininko Marguso Linnamae (Marguso Linamejės) valdomos grupės „MM Grupp“ antrinė įmonė.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas