Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


DELFI savininkei „Ekspress Grupp“ leista kontroliuoti „Adnet media“ 
Portalas "Delfi", 2014 08 20 
Populiariausią Lietuvos naujienų portalą DELFI valdanti Estijos žiniasklaidos grupė „Ekspress Grupp“, dar pernai lapkritį įsigijusi 49 proc. Lietuvos reklamos paslaugų internete bendrovės „Adnet media“ akcijų, gavo leidimą kontroliuoti įmonę.

Konkurencijos taryba antradienį suteikė leidimą „Ekspress Grupp“ įsigyti 49 proc. „Adnet media“ akcijų ir kartu su kitais įmonės akcininkais ir darbuotojais Egidijumi Sirvydžiu, Deividu Talijūnu, Jaroslavu Sivickiu ir Linu Šiautkuliu įgyti bendrą įmonės kontrolę.

„Dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose“, - rašoma Konkurencijos tarybos nutarime.

Pasak UAB “Adnet media” direktoriaus Lino Šiautkulio, šis Konkurencijos tarybos leidimas pagaliau leis užbaigti sandorį, atveriantį realias galimybes pasiūlyti rinkai unikalių sprendimų sparčiausiai augančioje interneto reklamos terpėje.

„Turėdami komandą su milžinišku interneto rinkodaros “know how”, reklamos transliavimo ir nukreipimo technologijas, kuriomis jungiame daugiau nei 800 tinklalapių Baltijos šalyse, dabar galėsime dar didesnį dėmesį skirti technologijų tobulinimui ir pasiūlyti rinkai daugiau išskirtinių sprendimų, tiek reklamos tikslesnio nukreipimo vartotojams, tiek jos didesnio efektyvumo kontekste“, - komentavo L. Šiautkulis

„Sandorio finalizavimas - dar vienas svarbus žingsnis, kuris leidžia apjungti dviejų ilgiausiai Lietuvos interneto rinkoje veikiančių organizacijų patirtį bei profesinius gebėjimus. Dabar esame ne tik didžiausias naujienų portalas, bet galime užtikrinti ir plačiausią reklamos kampanijų sklaidą. Tačiau didžiosios naujienos laukia jau rudenį. Žadame ne juokais nustebinti Lietuvos interneto rinką su inovatyviausiais pasaulinio lygio reklamos sprendimais“, teigia Vytautas Benokraitis, DELFI pardavimų skyriaus vadovas.

„Adnet media“ taip pat veikia Estijoje ir Latvijoje.

Siekdama padidinti reklamos produktų portfelį internetinės žiniasklaidos rinkoje, „Ekspress Grupp“ pernai lapkričio pradžioje pranešė pasirašiusi 49 proc. „Adnet media“ akcijų pirkimo-pardavimo sutartį. Susitarimas numatė, jog grupė 2017 metų pirmąjį ketvirtį galės įsigyti likusį 51 proc. Lietuvos įmonės akcijų paketą.

„Ekspress Grupp“ valdo naujienų portalus DELFI Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Ukrainoje.


Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas