Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


Grupė žinomų verslininkų nusprendė investuoti į „Veidą“ 
Portalas "Delfi", 2014 10 09 
Grupė verslininkų - Vladas Algirdas Bumelis, Robertas Dargis, Gintautas Pangonis ir Danas Tvarijonavičius - šią vasarą nutarė žengti į žiniasklaidos rinką, jų valdomoms bendrovėms įsigyjant didžiąją dalį savaitraštį „Veidas" leidžiančios bendrovės akcijų.

„Veido" periodikos leidyklos vasaros pabaigoje išleista nauja akcijų emisija lygiomis dalimis atiteko ligšioliniam akcininkui UAB koncernui „Alga" ir naujiesiems akcininkams - A. Bumelio UAB „Biosantara", R. Dargio UAB „Eika", G. Pangonio valdomai AB „Grigiškės" ir D. Tvarijonavičiui, rašo „Verslo žinių" portalas vz.lt.

Tokia informacija nurodyta Registrų centre įregistruotuose dokumentuose.

Tiesa, UAB „Amilina" valdybos pirmininkas D. Tvarijonavičius kol kas teigia dar neapsisprendęs, ar pasinaudos teise įsigyti „Veido" periodikos leidyklos akcijų.

Pasiūlymą investuoti į „Veido" periodikos leidyklą svarstė ir verslininkas Antanas Guoga, tačiau jo atsisakė, kai buvo išrinktas Europos Parlamento nariu.

„Šis naujųjų akcininkų sąrašas negalutinis, dar bus keli nauji akcininkai. Tad Registrų centre esanti informacija teisinga, bet negalutinė, - nuo detalesnių komentarų kol kas susilaiko „Veido" leidėjas Algimantas Šindeikis. - Iki metų pabaigos viskas paaiškės galutinai."


Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas