Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


Keičiasi savaitraščio „Veidas“ vyriausiasis redaktorius 
Portalas "Delfi", 2014 08 07 
Savaitraščio „Veidas“ laikinuoju vyriausiuoju redaktoriumi paskirtas Arūnas Brazauskas.

Tai A.Brazauskas BNS patvirtino ketvirtadienį. Jis pakeis iki šiol savaitraščiui laikinai vadovavusį Evaldą Labanauską, metams pasirinkusį akademinę veiklą užsienyje.

„Kažkoks permainų planas bus, manau, pristatytas vėlyvą rudenį, kol kas vyksta darbų perėmimas“, - BNS sakė A.Brazauskas, paklaustas apie galimus turinio ir kitus pasikeitimus leidinyje.

Artimiausias „Veido“ numeris išeis kitą šeštadienį, rugpjūčio 16 dieną.
Šiame žurnale A.Brazauskas jau yra dirbęs 1992-1993 metais. Jis taip pat daugiau nei dešimtmetį dirbo „Verslo žinių“ redaktoriaus pavaduotoju, redagavo žurnalą „Iliustruotasis mokslas“, vadovavo savaitraščio „Balsas.lt savaitė“ komandai.

Trečiadienį BNS skelbė, jog savaitraštį „ Veidas“ leidžianti „Veido“ periodikos leidykla artimiausiu metu anuliuos sukauptus nuostolius ir leis naują akcijų emisiją, kurią turėtų išpirkti nauji akcininkai.
Kas bus naujieji akcininkai ir kokią įmonės akcijų dalį jie valdys, kol kas neatskleidžiama.

Šiemet sausį-birželį įmonė gavo 1,784 mln. litų pajamų - 63 proc. mažiau negu pernai (4,829 mln. litų), ji patyrė 1,605 mln. litų grynųjų nuostolių (260,5 tūkst. litų), rašoma tarpinėje pirmojo šių metų pusmečio leidyklos ataskaitoje, pateiktoje Registrų centrui.

Dabar leidyklos akcininkai yra koncernas „Alga“ ir „Veido“ leidėjas Algimantas Šindeikis. Apie tai, kad leidyklai bus siekiama pritraukti naujų akcininkų, pranešta 2013 metų pabaigoje.


Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas