Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


A. Merkel partijos reitingas nukrito iki 2011 m. minimumo 
Delfi.lt, 2016 04 22 
Vokietijos kanclerės Angelos Merkel vadovaujamos Krikščionių demokratų sąjungos reitingas nukrito iki 33 proc. ir yra žemiausias nuo 2011 metų.
Tai rodo penktadienį paskelbti tarnybos „Infratest dimap“ surengtos apklausos rezultatai.
Antroji pagal populiarumą šalyje yra Vokietijos socialdemokratų partija – 21 proc., euroskeptikai iš „Alternatyvos Vokietijai“ dabar gautų 14 proc. rinkėjų balsų, žalieji – 12 proc., Kairioji partija – 8 proc., Laisvoji demokratų partija – 7 proc.
Sociologų duomenimis, 47 proc. Vokietijos gyventojų tiki, kad dabartinė vyriausybė gali apsaugoti šalį nuo teroristų atakų. 46 proc. mano, kad oficialusis Berlynas kontroliuoja su pabėgėliais susijusią situaciją.
Kaip tik migracijos krizės fone A. Merkel partijos reitingai ėmė smukti dar praėjusių metų antrojoje pusėje. Dabar jos populiarumą mažina skandalas dėl televizijos laidų vedėjo Jano Biomermano, perskaičiusio užgaulų eilėraštį apie Turkijos prezidentą Recepą Tayyipą Erdoganą. Šis padavė J. Biomermaną į teismą, o Vokietijos vyriausybė savo ruožtu leido teisiškai persekioti savo pilietį.
„Infratest dimap“ apklausoje dalyvavo 1011 žmonių.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas