Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


„15min“ savininkė Estijoje jungia verslus, atleidžia dalį vadovų 
Delfi.lt, 2017 02 10 
Žiniasklaidos priemones valdanti „Eesti Meedia“ jungia visas žiniasklaidos priemones Estijoje ir atleidžia dalį įmonių vadovų.
Atleidžiami bendrovės valdomų radijo, televizijos ir „Postimees“ (internetinio portalo ir laikraščio) vadovai, o redakcijoms vadovauti paskirtas Hann Tomeberg. Anksčiau jis dirbo „Aripaev“ ir Estijos nacionaliniam transliuotojui.
„Eesti Meedia“ valdybos pirmininkas Sven Nuutmann trečiadienį, vasario 8 d., darbuotojams išsiuntė laišką, kuriame informuoja apie žiniasklaidos grupės pasikeitimus.
Laiške informuojama, kad kompanija pradėjo verslo konsolidaciją Estijoje: sujungiamos bendrovės „Postimees Group“, „BNS Group“ jungiasi su „Eesti Media“. Taip pat jungiamos ir bendrovės „Kanal 2“, „Trio LSL“, „Radio Elmar“. Skelbiama, kad vasario 9 d. užbaigiamas „Eesti Meedia“ ir „White Wizard“ bei „Media Systems“ susijungimas.
Argumentuojama, kad susijungimas vykdomas norint efektyvesnės vadybos ir geresnio bendradarbiavimo tarp skirtingų žiniasklaidos kanalų.
Nuo vasario 10 d. grupę palieka „Postimees Group“ direktorius Peep Kala ir „Kanal 2” direktorius Urmas Oru. Kiti vadovai lieka žiniasklaidos grupėje, tarp jų ir Sven Nuutmann ir Jaanus Kousaar.
Darbuotojams pranešama, kad jų darbo sutartys bus perkeltos į „Eesti Meedia“, o prekių ženklai ir toliau išliks tokie kaip iki šiol. Taip pat bus išlaikoma redakcijų nepriklausomybė.
Reklamos įmonės „Allepal Ltd.“ ir leidybos bendrovė „Kroonpress“ liks atskiromis įmonėmis.
„Allepal“ bendrovės direktoriumi paskirtas Justinas Šimkus, kuris liks ir bendrovės „Diginet“ valdovu.
„Eesti Meedia“ Lietuvoje valdo naujienų portalą „15min“, naujienų agentūrą BNS ir klasifikuotų skelbimų portalus valdančią įmonę „Diginet LTU“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas