Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


„MG Baltic Media“ pelnas pernai smuko 22 proc. iki 2,5 mln. eurų 
Delfi.lt, 2017 06 12 
Verslininko Dariaus Mockaus netiesiogiai valdoma žiniasklaidos ir telekomunikacijos įmones vienijanti grupė „MG Baltic Media“ praėjusiais metais gavo 65,858 mln. eurų konsoliduotų pajamų - 2,8 proc. mažiau nei 2015 metais, kai gauta jų 67,032 mln. eurų.
Bendrovės konsoliduotas grynasis pelnas per metus sumažėjo 22 proc. iki 2,541 mln. eurų, nurodoma Registrų centrui pateiktoje „MG Baltic Media“ 2016 metų ataskaitoje.
„MG Baltic Media“ įmonių grupei priklauso bendrovės „Alfa Media“, Laisvas ir nepriklausomas kanalas, LNK studija, „Mediafon“, „Mediafon Carrier Services“, „Mediafon Datapro“, „Mediafon Technology“, „Mediafon Mobi“, „Mediafon Telco Solutions“, Gruzijos „Gport“ ir Azerbaidžano „NP Systems“. Bendrovei taip pat priklauso 37 proc. Moldovos „NP Base“, 41 proc.
Argentinos „NP Systems“ bei 50 proc. Tuniso „Atlax“.
Grupės pardavimo savikaina per metus ūgtelėjo 2,3 proc. iki 50,4 mln. eurų, ikimokestinis pelnas sumenko 14,2 proc. iki 4,5 mln. eurų.
Praėjusiais metais grupėje dirbo vidutiniškai 197 darbuotojai (2015 metais - 215).
100 proc. „MG Baltic Media“ akcijų priklauso D. Mockaus valdomam koncernui „MG Baltic“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas