Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


G. Paluckas ragina A. Skardžių stabdyti narystę partijoje 
Delfi.lt, 2017 06 15 
Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas sako, kad Artūras Skardžius turėtų stabdyti narystę partijoje, pranešė LRT televizijos naujienų tarnyba.
Naujienų portalui 15min.lt paskelbus, kad A. Skardžius galėjo atstovauti vėjo energetikų interesams iš to turėdamas asmeninės naudos, G. Paluckas teigia besitikintis, kad šeštadienį posėdžiausianti socialdemokratų Etikos komisija pasiūlys politikui laikinai trauktis iš partijos. Pasak partijos pirmininko, A.Skardžius turėtų stabdyti narystę partijoje, net jei bandys įrodyti esąs neteisingai apkaltintas.
„Jis yra pasiruošęs tai įrodinėti jam prieinamomis teisinėmis galimybėmis, bet aš manau, kad lygiai tą patį jis galėtų daryti sustabdęs narystę partijoje, nes, tiesą sakant, tai meta šešėlį partijos reputacijai taip pat“, - sakė G. Paluckas.
LRT televizijos naujienų tarnyba taip pat pranešė, kad Socialdemokratų frakcija Seime A.Skardžiui stabdyti narystės frakcijoje nesiūlo.
„Pats buvau praeitą kadenciją Energetikos komisijos nariu, patį A.Skardžių vertinti kaip tikrai kompetentingą energetikos srityje, dėl jo registruotų įstatymų projektų irgi galiu patvirtinti, kad jie buvo dėl viešo intereso gynimo“, - sakė LSDP frakcijos seniūnas Andrius Palionis.
Trečiadienį pranešta, kad parlamentaro A.Skardžiaus šeima gauna pajamų iš vėjo energetikos vystytojų - bendrovės „Renovacijos partneriai“, kuri nuomoja žemę iš Šilutės rajono, Čiūtelių kaimo sklypų savininkų, įskaitant ir A.Skardžiaus šeimą, ir pernuomoja juos 17-os jėgainių parką valdančiai bendrovei „Naujoji energija“. Pasak portalo, šių bendrovių akcininkai yra tie patys arba susiję giminystės ryšiais, dalis jų dalyvavo 2009-aisiais įkurtos Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos asociacijos (LAIEA) veikloje, asociacijai vadovavo tuomet į Seimą nepatekęs A.Skardžius.
Parlamentaras A.Skardžius tikina, kad jo veikla Seime niekaip nesikerta su iš vėjo jėgainių vystytojų per tarpininkus gaunamomis pajamomis, nes jis tik nuomoja žemę.
Ketvirtadienį minėtas naujienų portalas paskelbė, kad A. Skardžiaus praėjusią Seimo kadenciją teiktas Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo pataisas padėjo registruoti šiuo metu vėjo energetikams atstovaujantis advokatas Paulius Koverovas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas