Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


„Delfi“ savininkė „Ekspress Grupp“ perka likusias „Adnet media“ akcijas  
Delfi.lt, 2017 08 21 
Populiariausią Lietuvos naujienų portalą delfi.lt valdanti Estijos žiniasklaidos grupė „Ekspress Grupp“, kuriai priklauso 49 proc. Lietuvos reklamos paslaugų internete bendrovės „Adnet media“ akcijų, ketina nupirkti likusias akcijas pasinaudodama galimybe, kurią numato 2013 metais pasiektas susitarimas.
„Ekspress Grupp“ informavo apie tai Lietuvos konkurencijos tarybą. Gavusi Lietuvos konkurencijos tarybos pritarimą „ Ekspress Grupp“ valdys 100 proc. UAB „Adnet Media“ akcijų“, – teigiama „Ekspress Grupp“ pranešime Talino vertybinių popierių biržoje.
Kaip žinoma, 2013 metų lapkričio 6 d. „Ekspress Grupp“ ir „Adnet media“ pasirašė susitarimą dėl 49 proc. Lietuvos įmonės akcijų pardavimo. Susitarimas taip pat numatė galimybę Estijos kompanijai nupirkti likusių 51 proc. akcijų 2017 metais.
„Ekspress Grupp“ valdo naujienų portalus „Delfi“ Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Ukrainoje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas