Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


„Žmones“ valdančią žiniasklaidos grupę perka T.Balžeko „Media bitės“ 
15min.lt, 2017 09 14 
„Žmones“, „Ji“, „Laima“ ir kitus prekės ženklus valdanti bendrovė „Žurnalų leidybos grupė“ (ŽLG) turi naują savininką. Grupę perka „Media bitės“, kurios pagrindinis akcininkas yra buvęs BNS ir 15min vadovas Tomas Balžekas. Sandorio suma nėra atskleidžiama.
2017 m. rugsėjo pradžioje ŽLG vadovybė pasirašė ketinimų protokolą, pagal kurį visas ŽLG verslas (ŽLG teisės ir pareigos, turtas, visi jos prekių ženklai) perduodami bendrovei UAB „Media bitės“. Po šio sandorio užbaigimo ŽLG žurnalų „Žmonės“, „Laima“, „Ji“, „Edita“ ir kt. leidyba bei portalų Žmonės.lt, Ji24.lt, Elaima.lt, Shopspy.lt vystymas bus tęsiamas naujoje įmonėje.
UAB „Žurnalų leidybos grupė“ darbuotojai informuoti, kad jų darbo sutartis ir jų pagrindu susiklosčiusius darbo santykius perims UAB „Media bitės“, rašoma pranešime žiniasklaidai.
UAB „Media bitės“ taip pat įsigis ŽLG akcijų dalį bendrovėje UAB „Medipresa“, užsiimančioje periodinių leidinių ir knygų distribucija. Tačiau kita ŽLG dukterinė įmonė UAB „Vertikali medija“ ir toliau lieka ŽLG žinioje.
„Naujieji mūsų žurnalų ir portalų valdytojai turi didelę patirtį žiniasklaidos versle, tad tikime, kad jie sklandžiai perims leidybos tradicijas, išlaikys aukštą kokybės lygį ir reputaciją, kurie jau beveik tris dešimtmečius yra ŽLG verslo kertiniai akmenys. Jie pratęs pradėtą verslo modernizavimą, kuris būtinas nuolat besikeičiančioje žiniasklaidos rinkoje,“ – sako Cameronas G. Greavesas, ŽLG valdybos pirmininkas.
„ŽLG valdomi prekės ženklai turi stiprią poziciją ir gerą praeitį, jos žurnalai ir interneto portalai yra mėgstami skaitytojų. Mes ateiname padėti jiems kurti ateitį – tiek spaudoje, tiek skaitmeninėse platformose“, – sako Tomas Balžekas, UAB „Media bitės“ direktorius.
T.Balžekas yra didžiausias bendrovės akcininkas. Kiti akcininkai - Martynas Basokas, Vytautas Kaikaris, Tomas Bindokas ir Gabrielė Burbienė.
Plačiau, kol sandoris neįvykęs, T.Balžekas su 15min kalbėti nenorėjo. Daugiau detalių apie grupės ateitį ir patį sandorį galima tikėtis mėnesio pabaigoje.
ŽLG nuo 2013 metų valdo Nyderlanduose registruotas fondas „Stichting Administratiekantoor Kemplake“. ŽLG leidžia žurnalus „Žmonės“, „Ji“, „Laima“, „Edita“, taip pat „Žmonės. Legendos“, „Laima Velvet“ ir „Laima stilius“. ŽLG taip pat valdo tinklalapius žmonės.lt, ji24.lt, elaima.lt, shopspy.lt, e-leidiniai.lt. ŽLG padalinys „Laisvos valandos“ užsiima knygų leidyba.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas