Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


Portalo „Alfa.lt“ pardavimo sandoris – finišo tiesiojoje 
Mindaugas Samkus, Delfi.lt, 2017 09 26 
Koncerno „MG Baltic“ įmonės „Alfa Media“ valdomą naujienų portalą alfa.lt ketina įsigyti Žurnalistinių tyrimų cento vadovas Nerius Gasparavičius. Pasak jo, sandorį numatoma baigti spalio pradžioje.
„Taip, yra tokios mintys. Turėtume sandorį užbaigti spalio pirmą dekadą“, - BNS sakė N. Gasparavičius.
Anot jo, portalą alfa.lt turėtų įsigyti jo valdoma įmonė „Baltic Media Ltd“, turinti Jungtinėje Karalystėje emigrantų auditorijai leidžiamą savaitraštį „Tiesa“ ir portalą tiesa.com.
„Alfa Media“ vadovas Raimondas Kurlianskis BNS antradienį sakė, jog „artėjama link pardavimo“.
„Per savaitę turbūt turėtų paaiškėti“, - BNS sakė R. Kurlianskis.
N. Gasparavičiaus ir Ovidijaus Lukošiaus kontroliuojama „Baltic Media Holding“ iki 2014 metų vasaros valdė kontrolinį restruktūrizuojamos įmonės „Diena Media News“, kuriai priklauso dienraščiai „Kauno diena“, „Klaipėda“, bei interneto portalai kaunodiena.lt, diena.lt ir kl.lt.
38-erių N. Gasparavičius taip pat vadovauja viešajai įstaigai „Sveikatos metai“ bei mažajai bendrijai „Įmonių valdymo sprendimai“.
Apie alfa.lt pardavimą bendrovei „Baltic Media Ltd“ rugpjūtį paskelbė portalas delfi.lt.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas