Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


Sekso skandalas prišaukė tik papeikimą 
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 06 27 
Du įstatymus pažeidęs ir taisyklių nesilaikęs pulkininkas liks tarnyboje
Ministras pasigailėjo
Į sekso skandalą patekęs Vidaus tarnybos antrojo pulko vado pavaduotojas Dainius Kazlauskas atsipirko viena švelnesnių nuobaudų – papeikimu. Taip 43 metų pulkininką leitenantą nubaudė laikinasis vidaus reikalų ministras Gintaras Furmanavičius. Kaip BNS sakė D.Kazlausko elgesį vertinęs Vidaus reikalų ministerijos generalinis inspektorius Julius Jasaitis, pulkininkas išvengė griežčiausios nuobaudos – atleidimo iš darbo, nes tyrimo metu nenustatyta, kad jis būtų taręsis dėl užmokesčio už lytines paslaugas.
Įvertinta kaip flirtas
Pulkininko ir tyrimą atlikusios „Lietuvos ryto“ žurnalistės santykiai buvo įvertinti kaip dviejų žmonių flirtas. „Ir Konstitucija, ir tarptautiniai teisės aktai gina žmogaus teisę į privatumą ir pabrėžia, kad žmogus teisę į privatumą turi ir darbo vietoje“, – aiškino generalinis inspektorius. D.Kazlauskas nubaustas už tai, kad asmeniniams reikalams panaudojo tarnybinį telefoną, kompiuterį ir automobilį bei atsivedė žurnalistę į tarnybines patalpas. Tuo pareigūnas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo, Valstybės tarnybos įstatymo nuostatas bei pavyzdinių valstybės institucijų ir įstaigų vidaus tvarkos taisyklių reikalavimus.
Pasimatymas – kabinete
Nemalonumai pulko vado pavaduotoją užgriuvo po to, kai „Lietuvos ryte“ pasirodė žurnalistinis tyrimas apie intymaus bendravimo už pinigus klientus. Į žurnalistės akiratį pateko ir pulkininkas leitenantas D.Kazlauskas, atsiliepęs į jos melagingą siūlymą teikti sekso paslaugas už pinigus. Pareigūnas, palaikęs žurnalistę draugystės ieškančia moterimi, siuntė jai žinutes iš tarnybinio telefono ir tarnybinio elektroninio pašto, surengė pasimatymą tarnybinėse patalpose, čia viešnią vaišino alkoholiu. Į saugomą pulko teritoriją moteris buvo įvesta nesilaikant nustatytų formalumų, o po pasimatymo – pavėžinta tarnybiniu visureigiu.
Savo kaltės neneigė
Kai pasirodė straipsnis, D.Kazlauskas įteikė vadovybei prašymą išleisti jį į pensiją. Tačiau nuspręsta šio prašymo nepatenkinti, kol bus aiškūs tarnybinio patikrinimo rezultatai. J.Jasaitis teigė, kad pulkininkas dėl poelgio gailėjosi ir kaltės neneigė. Jis teigė siekęs tik asmeninio šilto bendravimo, nes tuo metu jo šeimyniniai santykiai buvo pašliję. Anot generalinio inspektoriaus, tai patvirtina ir pulkininko rašyti elektroniniai laiškai žurnalistei.
Ir pagirtas, ir apdovanotas
D.Kazlauskas pulke tarnauja 13 metų, pulko vado pavaduotojo pareigas eina nuo 2000-ųjų rugsėjo. Pulkininką leitenantą vadovybė charakterizuoja kaip profesionalų ir iniciatyvų vadovą. Jis yra daug kartų apdovanotas. Vidaus reikalų ministrui atsiųstame Aukštadvario bendruomenės rašte D.Kazlauskas taip pat vertinamas tik iš teigiamos pusės. Šiame Trakų rajono miestelyje pareigūnas gyvena.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas