Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


Prunskienė prašė paramos 
TV3 (tekstas), 2006 07 17 
Konservatoriai reikalauja, kad Valstiečių liaudininkų lyderė pasiaiškintų dėl žinomo Rusijos politologo teiginių, esą per pastaruosius Lietuvos prezidento rinkimus Kazimira Prunskienė prašė finansinės Kremliaus paramos. Žemės ūkio ministrė tokius konservatorių pareiškimus pavadino pigiais politiniais triukais.
Vyriausiuoju Kremliaus politiniu technologu vadinamas prezidento Vladimiro Putino patarėjas Glebas Pavlovskis neseniai pareiškė, kad Kremliaus paramos siekė trys žinomi Lietuvos politikai – Rolandas Paksas, Viktoras Uspaskichas ir Kazimira Danutė Prunskienė. Rusijos pagalba Paksui ir Uspaskichui, anot konservatorių, niekam abejonių nebekelia. Prieš rytojaus balsavimą dėl vyriausybės programos konservatoriai ėmė reikalauti, kad dėl mestų įtarimų pasiaiškintų ir Valstiečių liaudininkų lyderė, Žemės ūkio ministrė Kazimira Prunskienė.
Andrius Kubilius (Seimo opozicijos lyderis (Tėvynės sąjunga));
- Ar tik Tėvynės sąjungai turi būti neramu, kad vyriausybėje liks dirbti Žemės ūkio ministrė, apie kurią žinomas Rusijos politikos apžvalgininkas Glebas Povlovskis teigia, kad dalyvaudama paskutiniuose prezidento rinkimuose ji lankėsi Kremliuje ir prašė paramos, tame tarpe finansinės, savo kandidatūrai. Į daugkartinį mūsų raginimą viešai paaiškinti ir oficialiai paneigti tokią informaciją, jeigu ji yra melaginga, kol kas nesulaukėme jokios reakcijos.
Kunigaikštienės regalijas iš Rusijos gavusi Kazimira Prunskienė tokius konservatorių pareiškimus pavadino pigia politine „antimi“.
Kazimira Prunskienė (Valstiečių liaudininkų partijos pirmininkė);
- Tai yra absurdiškas dalykas, absurdiškas kaltinimas, atsiradęs būtent tuo metu, kai yra toks politinis kontekstas. Konservatoriai šiuo atveju naudoja labai pigius ėjimus.
Žemės ūkio ministrė garsėja savo draugiškais santykiais su Rusija. Jos vizitas į Kaliningrado sritį sukėlė diplomatinį skandalą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas