Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


Ar pasieniečiai siūlė mylėtis, nenustatyta  
Portalas "Delfi", Savaitraštis "Ekstra“, 2006 08 07 
Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), atlikusi patikrinimą dėl gegužės mėnesį Kenos poste kilusio skandalo, kai išlaipintai Baltarusijos pilietei Valentinai Chanenko pasieniečiai neva pasiūlė pasimylėti su sužadėtiniu Terry Boeschu tarnybiniame automobilyje, nenustatė jokių neteisėtų pareigūnų veiksmų.
"Buvo peržiūrėti net vaizdo kamerų Kenos geležinkelio stotyje įrašai, tačiau nenustatyta, kad pareigūnai ką nors būtų padarę neteisėtai, - paaiškino VSAT atstovas spaudai Rokas Pukinskas. - Nuobaudų niekam neskirta. Tarnybinis patikrinimas atliktas negavus V.Chanenko ar T.Boescho pareiškimų. Jie kreipėsi į prezidentą, o iš ten skundas buvo persiųstas mums".
40-metis T.Boeschas, iškart po įvykio žurnalistams papasakojęs apie Kenos geležinkelio stotyje patirtą pažeminimą, į VSAT tarnybinio patikrinimo išvadas niekaip nereagavo. "Ekstrai" nepavyko susisiekti su Vytauto Didžiojo ir Gedimino technikos universitetuose dėstytojavusiu, planų Vilniaus kolegijoje ir kitose mokslo įstaigose turėjusiu amerikiečiu.
Geriausiu Lietuvos lektoriumi save vadinantis amerikietis nepasiekiamas - prasidėjus vasarai jis išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas. Perskaitęs nemokamą paskaitų ciklą Tarptautinio verslo mokykloje Vilniuje ir organizavęs kelis mokamus renginius verslininkams, pasiturintis amerikietis susimąstė, ar jam verta toliau likti Lietuvoje.
Iki šiol Vilniuje jį laikė mylimoji - baltarusė Valentina Chanenko, su kuria jis susipažino dirbdamas Minske ir kas savaitę susitikdavo Vilniuje. Pats T.Boeschas moters negalėjo lankyti, kadangi nenuspėjamo Aleksandro Lukašenkos režimo 2005 metais buvo priverstas per kelias dienas išvykti iš Minsko be teisės ten lankytis.
Susitikimai Vilniuje sustiprino poros santykius - šią vasarą juodu susituokė Vilniaus santuokų rūmuose. Baltarusijos valstybinio universiteto Teisės klinikoje Minske dirbanti V.Chanenko per vasarą turės apsispręsti, kur jauna šeima toliau tęs bendrą gyvenimą - Lietuvoje ar kurioje kitoje pasaulio šalyje.
Pasieniečiai neprisipažino pažeminę išsiilgusių mylimųjų T.Boescho ir V.Chanenko.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas