Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


M.Murzos šalininkai Ariogaloje ieškojo V.Landsbergio  
Portalas "Delfi", 2006 08 07 
Į tradicinį tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydį užklydusiems Mindaugo Murzos vadovaujamiems radikalams nepavyko surengti provokacijos. "Kur gi tas mūsų mylimas Vytautas Landsbergis?", - šeštadienį į Ariogalus slėnį einančių rezistentų retoriškai klausinėjo iš Kauno atvykęs skandalingasis radikalas Visvaldas Mažonas, rašo dienraštis L.T.
L.T. žiniomis, M.Murzos šalininkai ketino surengti išpuolį prieš europararlamentarą V.Landsbergį. Jam žygiuojant eisenoje V.Mažonas per garsintuvą turėjo sušukti "Garbė Landsbergiui, kuris pardavė Lietuvą!".
Nacionalistai vylėsi, jog politikas reaguos į šį akibrokštą ir puls ginčytis. Pasinaudojus situacija ketinta surengti improvizuotą mitingą, propaguoti nacionalizmo idėjas.
Vis dėlto šis sumanymas nepavyko - politikas su Bažnyčios hierarchais slėnį pasiekė kiek vėliau, rašoma dienraštyje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas