Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


Po muitininkės mirties gresia nuobaudos vadovybei  
Portalas "Delfi"", 2006 10 06 
Vilniaus oro uoste per patikrinimą staiga mirusios muitinės pareigūnės Monikos Vaitkevičienės mirties aplinkybes tyrusi komisija pateikė išvadą: tikrinti muitininkai buvo blaivūs. Vilniaus teritorinės muitinės vadovams ir muitininkus tikrinusiems Tarnybinių tyrimų tarnybos (TTT) pareigūnams ketinama skirti nuobaudas. O šios tarnybos laukia reformos.
Muitinės departamento komisija baigė darbą rugsėjo 18 dieną. Bet, kaip informavo Muitinės departamento atstovė spaudai Henrika Rukšėnienė, ši istorija dar nesibaigė. Jau sudaryta kita komisija, turinti pradėti nuobaudų skyrimo atsakingiems muitinės pareigūnams procedūrą.
Tarnybines nuobaudas siūloma skirti Vilniaus teritorinės muitinės viršininkui Pranui Dragūnui, jo pavaduotojui Gintautui Pupalaigiui, taip pat patikrinimą oro uoste atlikusiems dviem TTT pareigūnams. Pranešama, kad aukštus pareigūnus ketinama bausti ne dėl įtarto šiurkštumo ar dėl muitininkės mirties.
Komisijos nuomone, Vilniaus teritorinės muitinės vadovai ir TTT tyrėjai, turėdami "informacijos apie muitinės oro uoste dirbančių pareigūnų neblaivumą, nesiėmė visų reikiamų priemonių tai įforminti".
Išvadoje tvirtinama, kad komisija "nenustatė, jog oro uoste dirbę pareigūnai buvo neblaivūs". Kita vertus, nenustatyta ir priešinga versija, kad juos tikrinę TTT vyrai, paprastų muitininkų lyginti su gestapu, viršijo įgaliojimus.
Tragiškai pasibaigęs incidentas oro uoste įvyko prieš mėnesį. TTT pareigūnai, tikrindami informaciją, kad muitinės pareigūnai darbo vietoje gali būti neblaivūs, įsiveržė į tarnybines patalpas, kuriose ilsėjosi M.Vaitkevičienė. Moteris po patikrinimo staiga mirė. Jos mirties priežastis aiškinasi prokuratūra.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas