Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


Nemokama V.Šustausko agitacija Šiaulių savivaldybėje  
Portalas "Delfi"", 2006 10 26 
Vytautas Šustauskas politinę agitaciją pradėjo Šiauliuose. Trečiadienį skandalingai pagarsėjęs Lietuvos laisvės sąjungos pirmininkas, „ubagų“ karalius, dabar ir rašytojas atvažiavo su savo knyga “Laisvė ir kraujas“, rašo „Šiaulių kraštas“.
Jį už dyką priglaudė Šiaulių miesto savivaldybė: kai apskrities P. Višinskio viešoji biblioteka autoriaus neįsileido, jo neatstūmė Šiaulių meras Vytautas Juškus. Nes V. Šustauskas, mero nuomone, turi „ir neblogų“ charakterio bruožų.
„Čia — nekomercinis renginys, — sakė mero atstovė spaudai. — Komercinių renginių pas mus nebūna, o nekomerciniams salę duodame be nuomos mokesčio“.
Oficialiame Savivaldybės tinklalapyje informaciją apie pristatomą knygą J. Rauduvienė išplatino Tarybos nario Mindaugo Murzos prašymu.
Pristatydamas knygą, V. Šustauskas daugiausia kalbėjo apie politiką, rinkimus į savivaldybių tarybas. Agitacija užsiėmusiam rašytojui-politikui atrodo, kad žmonės Lietuvoje — kvailoki, ir jis gailisi, kad šiuo metu nėra Prancūzijoje ar Vengrijoje, rašo „Šiaulių kraštas“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas