Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


Prokuratūra netirs policijos pareigūno teiginių apie prostituciją Vilniuje  
Portalas "Delfi"", 2006 11 08 
Vilniaus apygardos prokuratūra atsisakė pradėti tyrimą dėl prostitutes gaudančio policijos skyriaus viršininko Algimanto Minkausko teiginių žiniasklaidoje apie prostitucijos verslą Vilniuje.
Prokuratūra teigia neradusi duomenų apie minėto pareigūno veikas, turinčias nusikaltimo ar galimai jį padariusių asmenų slėpimo požymių, pranešė savivaldybė.
Meras prašė atlikti tyrimą dėl A.Minkausko viešų teiginių apie sostinės savivaldybės aukštų pareigūnų ryšius su prostitucijos verslu.
A.Zuokas prašė nustatyti, ar pareigūnas, žiniasklaidoje teigiantis, kad turi informacijos apie aukštų miesto policijos ir savivaldybės pareigūnų ryšius su prostitucijos verslu, nenusižengė teisingumui, nesikreipęs į atsakingas institucijas.
A.Minkausko, kuris neseniai buvo nušalintas nuo sostinės policijos ekologinės ir administracinės teisės pažeidimų prevencijos skyriaus pareigų, teigimu, prostitutėmis naudojasi ir policijos pareigūnai, o neįvardyti savivaldybės pareigūnai gauna duoklę iš sutenerių.
"Galiu atsakingai pareikšti, kad iš prostitucijos verslo duoklė mokama ir kai kuriems Vilniaus savivaldybės valdininkams", - dienraščiui "Lietuvos rytas" yra sakęs A.Minkauskas.
Anot pareigūno, Vilniuje aktyviai dirba 300-500 prostitučių. Jų atlyginimas - 150 litų per valandą. Pusę šios sumos - apie 10 tūkstančių litų kasdien - suteneriai esą išdalija kai kuriems Vilniaus savivaldybės tarnautojams už tai, kad šie stabdytų kovą su prostitucija.
"Savivaldybėje yra žmogus, kuris dengia prostitucijos verslą. Aš jo nepažįstu. Nuo pat pirmo darbo mėnesio man buvo daromas spaudimas: negaudykite tų prostitučių, gal galima susitarti? Tuos prašymus perduodavo draugai, pažįstami", - A.Minkausko žodžius citavo "Lietuvos rytas".
Pareigūnas yra nušalintas, kol vyks tarnybinis patikrinimas dėl spaudoje pasirodžiusių jo teiginių esą iš prostitucijos verslo pelnosi kai kurie Vilniaus savivaldybės valdininkai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas