Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


Vokietijoje įsitvirtina italų mafija, teigia laikraštis  
Portalas "Delfi"", 2006 11 12 
Vokietijoje vis labiau įsitvirtina italų organizuotos nusikalstamos gaujos, kurios iš nelegalios veiklos gautas pajamas investuoja į energetikos bendroves, susijusias su Frankfurto birža ir Rusijos dujų monopolininke "Gazprom", šeštadienį praneša laikraštis.
Remdamasis slaptu Vokietijos žvalgybos agentūros "Bundesnachrichtendienst" (BND) tyrimu, leidinys "Berliner Zeitung" teigia, kad Kalabrijos mafija, žinoma "'Ndrangheta" pavadinimu, naudojasi Vokietija kaip vieta, kurioje galima investuoti iš narkotikų ir ginklų kontrabandos uždirbtus grynuosius.
Klanas uždirbtas dešimtis milijonų eurų Vokietijoje investavo į viešbučius, restoranus ir nekilnojamąjį turtą, ypač buvusioje komunistinėje Rytų Vokietijoje bei Baltijos jūros pakrantėje, cituodamas tyrimą rašo laikraštis.
Šeštadienį BND atstovas teigė, kad agentūra laikraščio pranešimo veikiausiai nekomentuos iki pirmadienio.
Pasak BND tyrimo, Vokietijoje ypač gerai įsitvirtino du "'Ndrangheta" klanai, kurie, artimai bendradarbiaudami su albanų mafijos grupuotėmis, kontrabanda iš Šveicarijos ir Vokietijos gabena ginklus, rašo laikraštis.
Kaip nurodoma BND tyrime, pinigams plauti "'Ndrangheta" taip pat įsigijo didelius Frankfurto biržos sąrašuose esančių įmonių, ypač energetikos bendrovių, akcijų paketus.
Be to, kai kurie klanai investavo į "Gazprom" akcijas. Šioje rusų bendrovėje Vokietijos dujų rinkos lyderė "E.ON-Ruhrgas" turi 6,4 proc. akcijų. "E.ON-Ruhrgas" komentaro šiuo klausimu gauti nepavyko.
"Berliner Zeitung" rašo, kad BND tyrime griežtai kritikuojama Italijos valdžia ir teigiama, jog jos pastangos pažaboti organizuotą nusikalstamumą yra neadekvačios.
Tyrime rašoma, kad, viena vertus, buvusio ministro Silvio Berlusconi vyriausybės priimti įstatymai sustiprino kovą su organizuotu nusikalstamumu, tačiau, antra vertus, "'Ndrangheta" sugebėjo prasiskverbti į politines ir teisines organizacijas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas